Všechny aktuality

Výzva pro podnikatele ve službách v cestovním ruchu v Kraji blanických rytířů - nový web

aktuality

22.01.2020

Nové webové stránky lépe zohlední potřeby turistů a provážou turistické cíle a trasy (cyklo, pěší trasy a naučné stezky, výlety po řece Sázavě) s nabídkou služeb v turistickém ruchu.

Žádáme proto provozovatele hotelů, penzionů, turistických ubytoven, kempů, ubytování v soukromí, ale i provozovatele restaurací, kaváren, cukráren, barů, sportovišť a areálů, poskytujících volnočasové aktivity, aby v případě, že mají zájem o prezentaci na novém webu turistické oblasti, poskytli k této prezentaci:

  • fotografie svojí provozovny - exteriér, interiér, jednotlivé služby (ideálně v rozlišení 300 DPI)
  • popis nabízené služby, vč. aktuálních kontaktů a otevírací doby, případně praktických informací (dětský koutek. úschovna kol, krytý bazén, oplocený areál apod.)

Základní prezentace na webu turistické destinace Kraj blanických rytířů je zdarma. Týká se pouze podnikatelů ve službách v cestovním ruchu nebo s návazností na cestovní ruch na území turistické destinace Kraj blanických rytířů (Vlašimsko, Zručsko, Voticko).

V případě, že máte o prezentaci zájem, ale nedisponujete vhodnými fotografiemi, můžete za zvýhodněnou cenu využít služeb našeho fotografa - k doptání na spackova@blanik.net

Podklady k prezentaci Vaší provozovny či služby posílejte na spackova@blanik.net

Případné dotazy zodpoví Jana Špačková na t: 601 584 778 nebo na e-mailu: spackova@blanik.net

Autor: Mgr. Jana Špačková
Kategorie: Tip na výlet
Projekt: Kraj blanických rytířů
Kraj blanických rytířů