Všechny aktuality

Soutěž Vyfoť zážitek v Kraji blanických rytířů zná své vítěze

aktuality

21.10.2019

Výhercem soutěže Vyfoť zážitek v Kraji blanických rytířů je Martina Balíková s fotografií z květnového pochodu Cesta za zlatem v Kamberku! Martina Balíková se může těšit na Zážitkový pobyt na Farmě Blaník  - ubytování pro dvě osoby v apartmánu s výhledem na Blaník, se snídaní a vstupem do Farma-parku!


 

Druhou cenou naší letní fotosoutěže je Celodenní rodinný výlet na řece Sázavě, zapůjčení kánoe a koloběžek od Půjčovny lodí Samba.Radovat se z této ceny může Iveta Kodysová, která do soutěže zaslala fotografii z jednoho z nejnavštěvovanějších a nejoblíbenějších turistických cílů v Kraji blanických rytířů - Návštěvnického střediska Vodní dům.


 

V Kraji blanických rytířů se můžete přesvědčit, že naše památná hora Blaník je fotogenická ze všech stran. Ví to i Romana Borkovcová. Její fotografie vyhrává v letní fotosoutěži 3. cenu, a to Den na Sázavě - zapůjčení dvou až třímístné kánoe zdarma od Půjčovny lodí Samba.


 

Vorlinské údolí provází potok Orlina u Vlašimi od rybníku Utopenec až k jeho ústí do řeky Blanice. Místy připomíná kaňon se svahy, strmě se zařezávajícími do krajiny. Procházka touto zelenou oázou je rozhodně zážitkem. To může potvrdit i výherce 4. ceny v naší fotosoutěži - Tomáš Machotka, který do soutěže zaslal fotografii s názvem "Ráno u Orlinské nádrže". Tomáš Machotka vyhrává Společnou rodinnou vstupenku Zážitky u Želivky.

Pátou cenu v soutěži Vyfoť zážitek v Kraji blanických rytířů přiřkla porota fotografii cyklistických aktivit ve Vlašismkém zámeckém parku Zuzany Timkové. Výherkyně se může těšit na rodinný výlet do Vlašimi - díky Společné vstupence Den ve Vlašimi získává zdarma prohlídku Muzea Vlašim, paraZOO a vlašimského zámeckého parku, navíc s výbornou kávou v Rodinné cukrárně. 


 

Šesté místo v naší fotosoutěži přiřkla porota fotografii Michala Kozla, zachycující část areálu Farmy Blaník s památnou horou Blaník v pozadí. Těšit se může na Společnou vstupenku Den v Louňovicích pod Blaníkem pro dva dospělé a dvě děti - "volňásek" do louňovických muzeí a na rozhlednu, navíc s bonusem.

Autor: Mgr. Jana Špačková
Kategorie: Tip na výlet
Projekt: Kraj blanických rytířů
Kraj blanických rytířů