Všechny aktuality

Pochlubte se svými fotografiemi z Kraje blanických rytířů!

aktuality

25.08.2019

Pokud Vám fotografie z Kraje blanických rytířů chybí, nezoufejte. Výlet si můžete naplánovat i na září. Snímky můžete posílat až do 30. 9. 2019!

Vyfoťte Vaše zážitky v Kraji blanických rytířů! Téma fotografie je zcela na Vás a na tom, co při Vašich výletech či dovolené preferujete. Je pro Vás zážitkem návštěva zámku nebo jiného turistického cíle s rodinou, cyklistická vyjížďka, splouvání Sázavy s přáteli nebo pěší tůra s partnerem? Rádi navštěvujete tradiční akce konané na Vlašimsku, Zručsku a Voticku nebo naopak dáváte přednost toulání o samotě, třeba v chráněné krajinné oblasti Blaník?

Do soutěže zasílejte na e-mail spackova@blanik.net digitální fotografie (maximálně 5 fotografií na účastníka) ve formátu JPG. Minimální požadavek pro přijatelnou kvalitu je 4 000 x 2 400 pixelů (obrazových bodů). Zasláním fotografií účastník soutěže potvrzuje, že je autorem snímků a zároveň souhlasí, že Kraj blanických rytířů z.s. může tyto fotografie používat pro prezentaci Kraje blanických rytířů v elektronické i tištěné podobě s uvedením jména a příjmení autora.
Podmínkou je, aby z fotografie bylo partné, v jaké lokalitě Kraje blanických rytířů byla pořízena!

A co můžete za svoje fotografické zážitky vyhrát? 

1. cena: Na vítěze čeká Zážitkový pobyt na Farmě Blaník - ubytování pro dvě osoby v apartmánu s výhledem na Blaník, se snídaní a vstupem do Farma-parku.
2. cena: Druhou cenou Celodenní rodinný výlet - užijte si den při splouvání Sázavy na kánoi a projeďte se kolem řeky na koloběžkách.
3. cena: Den na Sázavě - zapůjčení dvou až třímístné kánoe zdarma.
4. cena: Užijte si se svou rodinou díky vstupence Zážitky u Želivky výlet do Zruče nad Sázavou, Vodního domu a Včelího světa - to vše zdarma.
5. cena: Užijte si se svou rodinou díky vstupence Den ve Vlašimi zdarma prohlídku Muzea Vlašim, paraZOO a vlašimského zámeckého parku, navíc s výbornou kávou v Rodinné cukrárně.
6. cena: Navštivte Muzeum Louňovice pod Blaníkem, Muzeum včelařství Podblanicka a rozheldnu na Velkém Blaníku, to vše zdarma díky vstupence pro celou rodinu! Navíc s několika bonusy.

Těšíme se na Vaše zážitky v Kraji blanických rytířů!

Autor: Mgr. Jana Špačková
Kategorie: Tip na výlet
Projekt: Kraj blanických rytířů
Kraj blanických rytířů