Všechny aktuality

Fotosoutěž Zimní krásy Kraje blanických rytířů zná své vítěze

aktuality

17.01.2019

„Vybrat šest nejzdařilejších fotografií bylo pro porotu velice obtížné. Nakonec do druhého kola, kde v kategoriích Příroda, Památky Vlašimi a Blaníky, „poslala“ porota fotografie zasněžené krajiny Antonína Kříže a Michala Kozla, fotografii Čínského pavilonu Milana Bašty a fotografii Vlašimské brány Víta Švajcra, dále fotografii zříceniny kaple sv. Máří Magdaleny na Malém Blaníku Julie Syslové a fotografii zasněžené blanické rozhledny Romany Borkovcové,“ uvedla manažerka Kraje blanických rytířů Jana Špačková.
Na sociální síti Facebook (Kraj blanických rytířů) si v jednotlivých kategoriích lépe vedly fotografie Romany Borkovcové, Milana Bašty a Antonína Kříže. Na odměnu v podobě kalendáře Kraje blanických rytířů na rok 2019 s přehledem tipů na výlety a akcí v regionu se může těšit všech šest fotografů, jejichž fotografie postoupily do druhého kola. Blahopřejeme!
„Zájem o soutěž Zimní krásy Kraje blanických rytířů nás velmi potěšil, na turistickou sezónu proto připravíme novou fotosoutěž o zajímavé ceny,“ dodala Jana Špačková.


Antonín Kříž


Michal Kozel


Vít Švajcr


Julie Syslová


Milan Bašta


Romana Borkovcová

Autor: Mgr. Jana Špačková
Kategorie: soutěž
Projekt: Kraj blanických rytířů
Kraj blanických rytířů