Všechny aktuality

Kraj blanických rytířů se prezentuje na veletrhu Regiontour v Brně

aktuality

17.01.2019

Brněnské výstaviště žije od 17. ledna cestováním. Až do neděle 20. ledna bude hostit veletrhy cestovního ruchu. Na české luhy a háje se zaměří Regiontour, milovníky exotiky pak potěší sekce GO.


Petra Čiperová (IC Votice) a Lenka Röschelová (Podblanické infocentrum Vlašim) na veletrhu Regiontour.

Kraj blanických rytířů z.s. prezentuje na veletrhu Regiontour turistickou destinaci Kraj blanických rytířů,  která leží v jihovýchodní části Středočeského kraje v regionu tradičně označovaném jako Podblanicko. Destinace je vymezena katastry obcí Benešov, Čechtice, Heřmaničky, Hulice, Kamberk, Keblov, Kondrac, Louňovice pod Blaníkem, Mezno, Miličín, Načeradec, Neustupov, Pravonín, Ratměřice, Smilkov, Soutice, Trhový Štěpánov, Veliš, Vlašim, Vojkov, Votice, Vrchotovy Janovice, Zruč nad Sázavou, Zvěstov. Většina turistické destinace leží v okrese Benešov, kromě obce Zruč nad Sázavou, která leží v okrese Kutná Hora.


Kraj blanických rytířů najdete v pavilonu P, ve stánku Středočeské centrály cestovního ruchu.

Kraj blanických rytířů je destinace přátelská pro celou rodinu, kde jdou národní historie, příroda a romantika venkova ruku v ruce. Najdete tu autentickou českou krajinu, památky a místa, kde se tvořily světové dějiny, kvalitní služby a přívětivé lidi. Kraj blanických rytířů žije sportem, kulturou a rozmanitými společenskými aktivitami.

 

Autor: Mgr. Jana Špačková
Kategorie: pozvánka
Projekt: Kraj blanických rytířů
Kraj blanických rytířů