Všechny aktuality

Trhový Štěpánov hostil Členskou schůzi spolku Kraje blanických rytířů a pracovní setkání k cestovnímu ruchu

aktuality

17.11.2018

Turisté se tak v příštím roce budou moci těšit na novou turistickou kartu plnou slev a bonusů, která je provede regionem, dále na tipy na akce, výlety a zážitky v připravovaných Rytířských novinách, které vyjdou zkraje turistické sezóny 2019. Připravujeme také další kolo turistické hry, ale i kalendář a nová aktualizovaná vydání turistických letáků.


Setkání členů KBR, z.s. se uskutečnilo v Trhovém Štěpánově. Foto: J. Špačková

Na setkání byl vylosován výherce letošní Velké turistické hry s rozhlednami - vyhlídkového letu letadlem - Karolína Jelínková ze Zruče nad Sázavou. 

Přítomní se navzájem informovali o novinkách - o expozici Kolektivizace na Voticku v bývalém klášteře sv. Františka z Assisi, o publikaci Blanická brázda nebo o možném využit starého lomu poblíž Trhového Štěpánova pro sportovní a rekreační účely.


Prohlídka židovského hřbitova v Trhovém Štěpánově. Foto: J. Špačková

Starosta Trhového Štěpánova Josef Korn s místostarostkou Bc. Štěpánkou Bézovou se odpoledne stali průvodci po městě. Prohlídka začala na židovském hřbitově, pokračovala přes multifunkční hřiště u školy a fotbalové hřiště do Spolkového domu a Muzea Štěpánovska, kterým přítomné provedl Mgr. Stanislav Kužel.


Nové kabiny na fotbalovém hřišti v Trhovém Štěpánově. Foto: J. Špačková

Autor: Mgr. Jana Špačková
Kategorie:
Projekt: Kraj blanických rytířů
Kraj blanických rytířů