Aktuality

Ve votickém klášteře se otevřelo Vlastivědné muzeum Voticka

12.07. - Ve votickém klášteře se otevřelo Vlastivědné muzeum Voticka

V bývalém klášteře sv. Františka z Assisi ve Voticích bylo 11. července slavnostně otevřeno nové Vlastivědné muzeum Voticka. Od 12. července je přístupné veřejnosti. Jednou z nových expozic je i geologická expozice národního geoparku Kraj blanických rytířů.

 
Vydejte se za zajímavostmi Keblova, obce poblíž Želivky

10.07. - Vydejte se za zajímavostmi Keblova, obce poblíž Želivky

Růžový kostel původně ze 13. století, kouzelný výhled od kapličky Sedmpány, smírčí kámen s krvavou historií nebo kamenný viadukt z počátku 20. století. Objevte všechny krásy Keblova! Z Vlašimi přes Trhový Štěpánov po zelené turistické značce.

 
S Kartou blanických rytířů se můžete těšit na nadstandartní komentovanou prohlídku Vlašimským zámeckým parkem

8.07. - S Kartou blanických rytířů se můžete těšit na nadstandartní komentovanou prohlídku Vlašimským zámeckým parkem

Pro turistickou Kartu blanických rytířů si můžete zajít do Podblanického infocentra ve Vlašimi. A rovnou ji zde i využít - na nadstandartní komentovanou prohlídku Vlašimským zámeckým parkem. V průběhu prohlídky na Vás čeká zajímavá soutěž s možností výhry hezkého suvenýru!

 
Jak si let letadlem nad Krajem blanických rytířů užila loňská výherkyně Karolína Jelínková?

8.07. - Jak si let letadlem nad Krajem blanických rytířů užila loňská výherkyně Karolína Jelínková?

Karolína Jelínková, výherkyně loňské Velké turistické hry s rozhlednami si užila svoji výhru v oblacích! Při letu letadlem se se svými blížkými podívala na Kraj blanických rytířů z výšky. Že by se vám to také líbilo? Let letadlem můžete vyhrát i letos! Velká turistická hra s rozhlednami pokračuje!

 
Nová výstava ve Spolkovém domě v Trhovém Štěpánově připomíná události roku 1939

4.07. - Nová výstava ve Spolkovém domě v Trhovém Štěpánově připomíná události roku 1939

Spolkový dům v Trhovém Štěpánově zve na výstavu u příležitosti 80. výročí vytvoření Protektorátu Čechy a Morava, smrti studenta Jana Opletala a uzavření českých vysokých škol s názvem „Nesmíme zapomenout. Jan Opletal a další oběti listopadu 1939". Spojte prohlídku výstavy s návštěvou Muzea Štěpánovska.

 
S Kartou blanických rytířů na LEGO do Muzea Podblanicka ve Vlašimi

4.07. - S Kartou blanických rytířů na LEGO do Muzea Podblanicka ve Vlašimi

Až do 25. srpna se můžete přijít s dětmi podívat do Muzea Podblanicka na zámku ve Vlašimi  na výstavu z téměř čtvrt milionu dílků ze stavebnice LEGO! Děti si navíc mohou pohrát v herně. Při návštěvě můžete využít Kartu blanických rytířů - na vstupné do muzea získáte slevu 20 %.

 
Co s nedělním večerem? Vyrazte s dětmi na pohádku do Votic

2.07. - Co s nedělním večerem? Vyrazte s dětmi na pohádku do Votic

Už tuto neděli 7. července začíná Votické pohádkové léto U Modré kočky. Na programu jsou vždy v neděli od 18 hodin čtyři červencové a čtyři srpnové pohádky. 

 
Léto patří pohádkám

2.07. - Léto patří pohádkám

Jako každý rok vždy v sobotu, od 6. července do 31.srpna, se Vlašimský zámecký park promění v divadelní amfiteátr. Vždy od 18:30 uvidí děti jednu z pohádek v rámci Vlašimského pohádkového léta.

 
K létu patří zmrzlina. Ochutnejte tu od Kláry ve Voticích - s Kartou blanických rytířů ke dvěma velkým jedna malá zdarma

2.07. - K létu patří zmrzlina. Ochutnejte tu od Kláry ve Voticích - s Kartou blanických rytířů ke dvěma velkým jedna malá zdarma

S turistickou Kartou blanických rytířů vás ve Voticích čeká sladký zážitek. V cukrárně v budově Multifunkčního centra (kina) v Husově ulici dostanete k zákusku espresso zdarma. Ve zmrzlinárně přes ulici dostanete ke dvěma zakoupeným zmrzlinám malou zmrzku zdarma. 

 
S Kartou blanických rytířů si užijete vodní radovánky ve Vodním domě se slevou 10% na vstupném

1.07. - S Kartou blanických rytířů si užijete vodní radovánky ve Vodním domě se slevou 10% na vstupném

Vodní dům u Hulic disponuje atriem s vodními atrakcemi, které v horkém létě ocení nejen děti. S Kartou blanických rytířů si návštěvu vodního domu užijete se slevou 10 % na vstupném.

 
<< -  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44  -  >>